Analitycy kryptońscy nazywają Cztery Altcoin Picks

Analitycy kryptońscy nazywają Cztery Altcoin Picks to Boost Struggling Portfolios

Kryptoński strateg i wpływowy Tyler Swope nazywa cztery najlepsze altcoin picki, które, jak twierdzi, mogą przywrócić do życia walczące kryptońskie portfele.

Na szczycie listy Swope’a znajduje się Dai (DAI), który, jak twierdzi, jest zdecydowanym Bitcoin Future liderem w wyścigu rozwoju produktów typu stablecoin.

„Więc który z nich ma wszystkich deweloperów? Dai ma, nie tyle innych. Na przykład, jak wiele różnych form Dai jest teraz? Jest skalowalny xDai, współpraca między POA i Maker DAO. Jest prywatny ZkDai z protokołu Azteków… To długa lista formularzy Dai. Jordan Lyall ma je wszystkie na GitHubie – 26 różnych formularzy w sieci głównej, 11 w fazie rozwoju i dwa nowe pomysły. Nie widzisz nawet 1% tego rozwoju na innych stabilnych monetach…

Jak zawsze mówię, podążaj za diabłami. I z tego powodu, nie widzisz w pobliżu głównego nurtu realizacji: Wirówka Tinlake używająca Dai, PoolTogether używająca Dai, Sablier strumieni pieniędzy używająca Dai. Widzisz ten wspólny motyw?“

Następny altcoin na liście Swope’a to Uniswap (UNI)

„Dominuje DEX (zdecentralizowana giełda) z ponad 58% udziałem w rynku i wolumenem ponad 408 milionów dolarów, co jest niespotykane w DEX-ie, a w przeszłości tylko scentralizowane giełdy widziały ten rodzaj akcji.

Uniswap miał ataki wampirów, tydzień po tygodniu, które od razu zmył. Staje się tak jasne, że Uniswap nie idzie nigdzie w najbliższym czasie.“

Numer trzy to Aragon (ANT), który, jak mówi Swope, od czterech lat buduje infrastrukturę zdecentralizowanej autonomicznej organizacji (DAO).

„Aragon ma ponad 1600 DAO utworzonych z ponad 350 mln dolarów aktywów przechowywanych do użytku w ramach organizacji DAO. Do tych społeczności należą 1Hive, te stojące za Honeyswap, Aave (Aave), Aavegotchi (GHST), Curve (CRV), Decentraland (MANA), district0x (DNT), mStable (MUSD), PieDAO, a nawet Stake Capital“.

Czwarty punkt to xDai, który, jak twierdzi Swope, może potencjalnie zaoferować realne rozwiązanie problemów ze skalowaniem Etereum.

„Skalowanie za pomocą Ethereum? To musi się stać i to już teraz. xDai jest działającym rozwiązaniem, które wiele osób stara się włączyć do niego krytyczne elementy infrastruktury. Dostępność danych? Ocean (OCEAN)? Ogłosili, że będą budować na xDai w tym tygodniu. Infrastruktura DAO? Aragon był i nadal będzie budowany na xDai.

Innym krytycznym elementem infrastruktury jest sieć testowa, a xDai stanie się, moim zdaniem, siecią testową dla Ethereum – jest to sieć kanarków, gdzie deweloperzy będą najpierw wdrażać i testować swoje nowe funkcje DApp lub DApp w środowisku, które ma konsekwencje ekonomiczne“.

Swope podkreśla, że sieć testowa dla Ethereum taka jak xDai może okazać się „bardzo cenna“ w przyszłości.